KDZVTFTR5.6B
MFR.Part #
KDZVTFTR5.6B
JLCPCB Part #
C2837805
Package
SOD-123FL
Description
1 Independent 1W 20uA@1.5V 5.6V 5.6V~6.3V SOD-123FL Zener Diodes ROHS