KDZVTFTR2.4B
MFR.Part #
KDZVTFTR2.4B
JLCPCB Part #
C7212186
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 1W 2.4V~2.7V 2.55V 200uA@1V SOD-123F Zener Diodes ROHS