KDZVTFTR2.2B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KDZVTFTR2.2B
JLCPCB Part #
C7213131
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 1W 2.2V~2.45V 2.32V 200uA@700mV SOD-123F Zener Diodes ROHS