KDZVTFTR22B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KDZVTFTR22B
JLCPCB Part #
C2962741
Package
SOD-123FL
Description
1 Independent 10uA@17V 1W 22V 22V~24.5V SOD-123FL Zener Diodes ROHS