KDZVTFTR15B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KDZVTFTR15B
JLCPCB Part #
C509897
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 10uA@11V 14.7V~16.5V 15V 1W SOD-123F Zener Diodes ROHS