KDZLVTR91
MFR.Part #
KDZLVTR91
JLCPCB Part #
C3736939
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 1W 340Ω 5uA@69V 85V~96V 91V SOD-123F Zener Diodes ROHS