KDZLVTFTR91
MFR.Part #
KDZLVTFTR91
JLCPCB Part #
C509896
Package
SOD-123FL
Description
1 Independent 1W 340Ω 5uA@69V 85V~96V 91V SOD-123FL Zener Diodes ROHS