FMG11AT148
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
FMG11AT148
JLCPCB Part #
C17594162
Package
SC-74A(SOT-753)
Description
1.1V@5mA,300mV 100mA 2 NPN (Pre-Biased) 2.2kΩ 250MHz 26 300mV@5mA,250uA 300mW 500mV@100uA,5V 50V 80 NPN SC-74A(SOT-753) Digital Transistors ROHS