ESR25JZPJ915
MFR.Part #
ESR25JZPJ915
JLCPCB Part #
C2083217
Description
-55℃~+155℃ 200V 667mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS