ESR25JZPJ911
MFR.Part #
ESR25JZPJ911
JLCPCB Part #
C4034495
Description
-55℃~+155℃ 667mW 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS