ESR25JZPJ825
MFR.Part #
ESR25JZPJ825
JLCPCB Part #
C4008573
Description
-55℃~+155℃ 667mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS