ESR25JZPJ822
MFR.Part #
ESR25JZPJ822
JLCPCB Part #
C4202687
Description
-55℃~+155℃ 667mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS