ESR25JZPJ432
MFR.Part #
ESR25JZPJ432
JLCPCB Part #
C4039307
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS