ESR25JZPJ395
MFR.Part #
ESR25JZPJ395
JLCPCB Part #
C2083836
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9MΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS