ESR25JZPJ394
MFR.Part #
ESR25JZPJ394
JLCPCB Part #
C4209620
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS