ESR25JZPJ334
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR25JZPJ334
JLCPCB Part #
C3941369
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS