ESR25JZPJ182
MFR.Part #
ESR25JZPJ182
JLCPCB Part #
C2083336
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS