ESR25JZPJ162
MFR.Part #
ESR25JZPJ162
JLCPCB Part #
C4049960
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS