ESR25JZPJ130
MFR.Part #
ESR25JZPJ130
JLCPCB Part #
C4314031
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS