ESR25JZPJ113
MFR.Part #
ESR25JZPJ113
JLCPCB Part #
C4236456
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS