ESR25JZPF9101
MFR.Part #
ESR25JZPF9101
JLCPCB Part #
C4218951
Description
-55℃~+155℃ 667mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS