ESR25JZPF5603
MFR.Part #
ESR25JZPF5603
JLCPCB Part #
C4213951
Description
-55℃~+155℃ 560kΩ 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS