ESR25JZPF4304
MFR.Part #
ESR25JZPF4304
JLCPCB Part #
C4129388
Description
-55℃~+155℃ 4.3MΩ 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS