ESR25JZPF2400
MFR.Part #
ESR25JZPF2400
JLCPCB Part #
C4303293
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS