ESR25JZPF1R50
MFR.Part #
ESR25JZPF1R50
JLCPCB Part #
C4151580
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS