ESR25JZPF1802
MFR.Part #
ESR25JZPF1802
JLCPCB Part #
C4038636
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS