ESR25JZPF1300
MFR.Part #
ESR25JZPF1300
JLCPCB Part #
C4107387
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS