ESR25JZPF1000
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR25JZPF1000
JLCPCB Part #
C4204077
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS