ESR18EZPJ9R1
MFR.Part #
ESR18EZPJ9R1
JLCPCB Part #
C2107329
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS