ESR18EZPJ915
MFR.Part #
ESR18EZPJ915
JLCPCB Part #
C2113536
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS