ESR18EZPJ683
MFR.Part #
ESR18EZPJ683
JLCPCB Part #
C3986977
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS