ESR18EZPJ563
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR18EZPJ563
JLCPCB Part #
C2116328
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 56kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS