ESR18EZPJ470
MFR.Part #
ESR18EZPJ470
JLCPCB Part #
C2086921
Description
-55℃~+155℃ 200V 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS