ESR18EZPJ434
MFR.Part #
ESR18EZPJ434
JLCPCB Part #
C2116579
Description
-55℃~+155℃ 200V 430kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS