ESR18EZPJ335
MFR.Part #
ESR18EZPJ335
JLCPCB Part #
C3993096
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS