ESR18EZPJ332
MFR.Part #
ESR18EZPJ332
JLCPCB Part #
C2094763
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS