ESR18EZPJ271
MFR.Part #
ESR18EZPJ271
JLCPCB Part #
C2086903
Description
-55℃~+155℃ 200V 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS