ESR18EZPJ203
MFR.Part #
ESR18EZPJ203
JLCPCB Part #
C2107300
Description
-55℃~+155℃ 200V 20kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS