ESR18EZPJ1R0
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR18EZPJ1R0
JLCPCB Part #
C510116
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS