ESR18EZPJ161
MFR.Part #
ESR18EZPJ161
JLCPCB Part #
C4266610
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS