ESR18EZPJ154
MFR.Part #
ESR18EZPJ154
JLCPCB Part #
C4282144
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS