ESR18EZPJ151
MFR.Part #
ESR18EZPJ151
JLCPCB Part #
C307924
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS