ESR18EZPJ115
MFR.Part #
ESR18EZPJ115
JLCPCB Part #
C2107037
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS