ESR18EZPJ113
MFR.Part #
ESR18EZPJ113
JLCPCB Part #
C2107044
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS