ESR18EZPJ102
MFR.Part #
ESR18EZPJ102
JLCPCB Part #
C2074372
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS