ESR18EZPJ101
MFR.Part #
ESR18EZPJ101
JLCPCB Part #
C161972
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS