ESR18EZPJ100
MFR.Part #
ESR18EZPJ100
JLCPCB Part #
C2074340
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS