ESR18EZPF8660
MFR.Part #
ESR18EZPF8660
JLCPCB Part #
C4241321
Description
-55℃~+155℃ 500mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS