ESR18EZPF8252
MFR.Part #
ESR18EZPF8252
JLCPCB Part #
C4042719
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS