ESR18EZPF8250
MFR.Part #
ESR18EZPF8250
JLCPCB Part #
C3949113
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS